0 554 866 43 69
Anasayfa / Stor Perde Nasıl Takılır ve Çıkarılır?

Stor Perde Nasıl Takılır ve Çıkarılır?

Stor perde nasıl takılır? ya da Didim Halı Yıkama fabrikası olarak bize en çok yöneltilen stor perde çıkarılır? gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Stor perde nasıl takılır sorusunun cevabını arayan müşterilerimiz için hazırladığımız stor perde modelleri ve çeşitlerinin tamamına ait bilgileri kapsayan içeriğimizde, stor perde nasıl takılır veya stor perde nasıl çıkarılır gibi soruları yanıtlamaya çalıştık.

Stor Perde Nasıl Takılır ve Çıkarılır?

Stor Perde Nasıl Takılır ve Çıkarılır?

Yaşam alanlarının en önemli aksesuarlarından birisi olan stor perdeler, tül perde kullanımını geride bırakarak son yıllarda kendinden fazlaca söz ettirmiştir. Bu perdeler her ortamda kullanabileceği gibi kullanımı da oldukça pratiktir. Ayrıca birbirinden şık stor perde modelleri, hem şık hem de ferahlığı ile kullanıcıların beğenisini toplamış ve neredeyse bütün evlerde yerini almaya başlamıştır.

Stor perdeler bilindiği üzere tül perde modellerinden oldukça farklıdır. Çünkü bu perdeler bir mekanizmaya sahiptir ve bu mekanizmaları istenildiği zaman kolaylıkla çıkarılıp takılabilir. Peki bu stor perde nasıl çıkarılır ve takılır sorusuna sizler için detaylıca yanıt vererek sizlerin kolaylığa kavuşmanıza yardımcı olacağız.

Evlerimizde sahip olduğumuz perdeler her zaman canlı, şık veya ferah dursun isteriz ve bunun içinde perdelerimizin güzel kokmasına ve temizlenmesine özen gösteririz. Her perde kullanıcısı gibi stor perde kullanıcıları da bu durumla karşılaşarak perde temizliğine özen göstermek istemektedir. Fakat burada şunu bilmeliyiz ki bu tarz perdeler tül perdeler gibi makinede yıkanmamaktadır. Ama bu stor perdelerin temizliğinin yapılmamasına engel değildir. İşte tam bu noktada da “Stor perde nasıl çıkartılır?” konusuna değinmemiz gerekir.

Stor perde mekanizmasının montajında perdenin klemenslere takılma aşamasından başlayarak perdemizi çıkarmaya başlayabiliriz. Bu aşamada perdenin çıkarılırken dengeli olarak tutulabilmesi için bir merdiven kullanılması gerekir. Mekanizmayı tutmakta olan aparatın bir tarafına bastırdığımızda stor perde yerinden çıkacaktır ve böylelikle stor perdenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Stor perde temizliği için ya da ev taşıma esnasında perdelerimizi yerinden çıkarmak zorunda kalırız ve böylelikle çıkarılan perdenin geri takılması gerekmektedir. Bu kısımda da stor perde nasıl takılır? sorusuna yanıt ararız. Bu aşama perdenin çıkarılması gibi oldukça basittir.

Klemensten tutup çıkardığımız stor perdeyi yine bir merdiven yardımıyla takabiliriz. Burada perdeyi takmadan önce perdenin eşit oranda rulo şeklinde yuvarlanmış olmasına dikkat etmeliyiz ki taktıktan sonra kullanım aşamasında bize güçlük çıkarmasın. Bunun ardından rulo haline getirdiğimiz perdeyi her iki yanından tutarak klemenslere rahat bir şekilde yerleştirebilir ve perde takım aşamasını tamamlamış oluruz. Böylelikle perdelerinizi bundan sonra rahatlıkla çıkarıp temizleyerek yerine takabilir ve kullanımınıza devam edebilirsiniz. Didim Halı Yıkama firması olarak,stor perde nasıl takılır? ya da stor perde nasıl çıkarılır? şeklinde soruları detaylı bir şekilde siz değerli Didim sakinleri ile paylaştık. Stor perde sökme ya da takma işlemlerinde yukarıda açıkladığımız şekilde yapıp da başarılı olamazsanız, Didim Halı Yıkama uzmanlarımızdan çekinmeden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Didim Halı Yıkama Tel: 0 554 866 43 69

Didim Halı Yıkama Facebook

Bahar Kampanyası

Didim Korkmaz Halı Yıkama Sonbahar Kampanyası Başladı!

DETAYLAR
0 554 866 43 69
Call Now Button