0 554 866 43 69
Anasayfa / Halıdaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdaki sakız lekesi nasıl çıkar? Gibi sorulara yanıt verdiğimiz köşemizde, en sevdiği halısına yapışan sakızla başı dertte olan ev hanımlarına ve zaman zaman Didim Halı Yıkama fabrikamızın müşteri hizmetlerine de yöneltilen; halıya yapışmış sakız nasıl çıkarılır, kadife koltuktan sakız nasıl çıkar, arabadaki sakız lekesi nasıl çıkar, kot pantolondan sakız lekesi nasıl çıkar? gibi soruların tümünde başarılı olan sakız çıkarma yöntemlerini ve size yardımcı olacak çok önemli birkaç püf noktası paylaşacağız. İşte Didim Halı Yıkama fabrikamızdaki ustalarımızın engin bilgileri ile kaleme aldığımız halıdaki sakız lekesi nasıl çıkar? Sorusunun yanıtı…

Halıdaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Halıdaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar?

Birçoğumuzun çiğnemeyi sevdiği, çocukların ise bayıldığı sakız, halıya yapışınca kara kara düşünmenize gerek yok. Halıdaki sakız lekesi nasıl çıkar? şeklindeki soruların cevabını bulabilmek için İnternet’te araştırma yapan ev hanımları için bu sorunu ortadan kaldıracak bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Özelliği gereği halının yüzeyine kolaylıkla yapışabilen sakızı çıkarmak aslında çok da kolay değil. Fakat Didim Halı Yıkama fabrikasında da sürekli olarak uyguladığımız ve içeriğimizde de açık bir şekilde bahsettiğimiz birkaç küçük işlem sonrası, en sevdiğiniz halınızdaki sakız lekesine elveda diyebilirsiniz. Halıdaki sakız lekesiyle mücadelede uygulanacak iki yöntem bulunmaktadır. Bu her iki yöntem de aşağıda detaylı olarak yer almaktadır.

Öncelikle halıdaki sakız lekesi nasıl çıkar? Sorusunun yanıtına geçmeden önce ihtiyacımız olan malzemelere şöyle bir göz atalım. Halıya yapışan sakızı dondurarak çıkartacağımız için ihtiyacımız olacak malzemeler şu şekildedir:

Halıdaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar: Yöntem 1:

 

Halıdaki Sakızı Çıkarmak İçin Uygulayacağımız İşlemler:

 

 

Halıdaki Sakız Lekesi Nasıl Çıkar: Yöntem 2:

Halıdaki sakız lekesi için lekeyi dondurarak çıkarmanın dışında ikinci bir yöntem daha vardır. Bu da saç kurutma makinesiyle müdahale edeceğimiz ikinci bir yöntemdir. Saç kurutma makinesiyle müdahale yönteminde ihtiyacımız olacak malzemeler ise şu şekildedir:

 

Saç kurutma makinesiyle sakız lekesini çıkarma adımları ise şu şekildedir:

Yukarıda bahsettiğimiz sakız lekesini buzla dondurarak çıkarma yönteminin tam tersi olan bu işlem, halının sakızı bırakması için sakızı ısıtır. Böylece halının liflerine yapışan sakız kolaylıkla halıdan ayrılır. Fakat saç kurutma makinesini sıcak konumda çalıştıracağımız için halıya çok yakın ve uzun süre tutmamalısınız. Aksi takdirde makinenin sağladığı yüksek ısı nedeniyle halının ipleri yanabilir. Saç kurutma makinesiyle sakız lekesini çıkarma yönteminde şu işlemleri uygulayın:

 

Halıdaki sakız lekesi nasıl çıkar? Sorusuna yanıtına verdiğimiz her iki yöntemi de uygulayıp yine de başarılı olamadıysanız, Didim Halı Yıkama firmamızdan yardım alabilirsiniz. Didim Halı Yıkama fabrikası telefon: 0 554 866 43 69

Bahar Kampanyası

Didim Korkmaz Halı Yıkama Sonbahar Kampanyası Başladı!

DETAYLAR
0 554 866 43 69
Call Now Button