0 554 866 43 69
Anasayfa / Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Didim Korkmaz Halı Yıkama olarak, Didim‘de tüm mahallelerde profesyonel halı yıkama, battaniye&yorgan yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, yerinde ve evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Didim Korkmaz Halı Yıkama fabrikasının uzun yıllara varan deneyimi ile Didim Korkmaz Halı Yıkama olarak; müşteri memnuniyetini en ön sırada tutmamızdan dolayı hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz tarafından da takdir ediliyor. Didim’de halı yıkama tavsiye denildiğinde Didim Korkmaz Halı Yıkama fabrikası olarak ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yıkamasını yaptığımız İpek halılar, Hindistan el dokuma halıları ve İran halıları gibi birçok antik halılar, fabrikamızda sigortalı olarak yıkanmaktadır.

Mümkün olan en uygun fiyatları ile üstün ve kaliteli temizliği sağlıyoruz ve müşterilerimiz tarafından tavsiye edilen bir firmayız. Halı temizleme, döşemelik temizlik ve geniş alan halısı temizlik hizmetlerimiz, özel yöntemimiz ve deneyimli temizlik ustalarımızla halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Özel ve organik temizlik ürünleri kullanarak sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde halı, kilim ve yolluklarınız ilk günkü kokusunu alacağından ve daha uzun süre temiz kalmaya devam edebildiğinizden emin olmak için ihtiyacınız derinlemesine yıkama yapıyoruz.

Aynı zamanda halılarınızdaki çıkmayan lekelerin ön yıkamasını ve lekeden arındırılmasını da garantili olarak yapıyoruz. Halının tüm renklerini canlı ve parlak bir hale getirmek için özel ürünler kullanıyoruz.

Büyük bir sabır, günlerce harcanan emek ve göz nuru dökülerek ilmek ilmek dokunan el dokuma halıların dokuma işlemi tahtadan yapılan bir tezgah üzerinde gerçekleşmektedir. Onlarca çeşit renge sahip iplik çeşitleri kullanılan el dokuma halısı temizlik işlemini de aynı şekilde sigortalı olarak yapmaktayız. Ücretsiz Didim Korkmaz Halı Yıkama servisi ile kaliteli ve hijyenik halı yıkama için Didim Korkmaz Halı Yıkama fabrikası müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Didim Korkmaz Halı Yıkama firmamız, Didim’de ücretsiz servis ve deneyimli personellerimizle hizmet vermektedir. Çok yakında Aydın ve tüm ilçelerinde halı yıkama hizmeti verecek olan Didim Korkmaz Halı Yıkama telefon numaramız; 0 554 866 43 69

Didim Korkmaz Halı Yıkama Facebook

Bahar Kampanyası

Didim Korkmaz Halı Yıkama Sonbahar Kampanyası Başladı!

DETAYLAR
0 554 866 43 69
Call Now Button