0 256 813 70 34
Anasayfa / Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama işleminde kesinlikle atık su atık kullanmıyoruz. Didim zebra perde yıkama ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizin bize ulaşmasının ardından işinde deneyimli personellerimiz adresinizden perdelerinizi söker ve markalama işlemini yapar.

Zebra perdeleriniz 1 gece kolada bekletildikten sonra kolalanmış perdeleriniz ekiplerimiz tarafından kapalı alanda bol su ve şampuan ile yıkanır. Kuruma işlemi sonrasında paketleme işlemi yapılır. Bilginiz dahilinde Zebra Perdeleriniz 8 saat içinde adresinizden alındığı yere getirilip montaj edilir. Teslimat süremiz en fazla 3 gündür. Zebra perdelerde çift kat olması ve montajındaki zorluklar dolayısıyla yıkamaları çok güç perdelerdir. bu sebepten müşterilerimizin Didim zebra perde yıkama konusunda uzman ve profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir.

Didim Zebra Perde Yıkama

Didim Zebra Perde Yıkama

Sizde zebra perde kullanıyorsanız evinizde ya da işyeriniz de bize danışmadan kesinlikle zebra perde yıkama işlemi yaptırmayın. Sunduğumuz zebra perde yıkama fiyatları avantajı ve kaliteli bir hizmetle zebra perdeleriniz garantili bir şekilde yıkanmaktadır.

Sektöründe uzun senelerdir sizlere Didim zebra perde yıkama konusunda profesyonel bir hizmet veren Didim Çamlı Halı Yıkama firmamız şimdi yepyeni bir kampanya ve garanti adında zebra perdelerinizi yıkamaktadır. Zebra perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli olacaktır. Didim Zebra Perde Yıkama Tel: 0 256 813 70 34 veya 0 553 813 25 04

Didim zebra perde yıkama Facebook

Bahar Kampanyası

Didim Halı Yıkama Sonbahar Kampanyası Başladı!

DETAYLAR
0 256 813 70 34
WhatsApp chat