0 256 813 70 34
Anasayfa / Didim Halı Yıkama Neden Tercih Ediliyor?

Didim Halı Yıkama Neden Tercih Ediliyor?

Didim Halı Yıkama Neden Tercih Ediliyor?

Didim Yıkama Fabrikası, Didim’de halı yıkama ve temizlik alanında faaliyetlerini sürdüren geniş kapsamlı ve tamamen müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensibiyle siz değerli Didim sakinlerinin sayesinde Didim’de en iyi ve gelişmiş halı yıkama firması olarak gösterilen köklü bir firmadır. Önceki yıllarda elde yıkanabilen halılarınız deformasyona uğrayabildiği gibi, temizlik ve müşteri memnuniyeti açısından belirli bir mesafe katedememiştir. Günümüz teknolojisiyle halı yıkama alanında tam teşekküllü otomatik halı yıkama ekipmanları sayesinde Didim halı yıkama firmamızı tercih eden müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilen bir çalışma sistemi olanakları sunulmuştur.

Didim Halı Yıkama Neden Tercih Ediliyor?

Didim Halı Yıkama Neden Tercih Ediliyor?

Peki, Neden Didim Halı Yıkama?

Didim Halı Yıkama fabrikası olarak, Didim’de sunmuş olduğumuz kaliteli ve güven verici halı yıkama hizmetlerimizi okuduğunuz zaman Didim halı yıkama firmaları içinde Didim sakinlerinin bizi neden tercih ettiğini çok daha fazla anlayacaksınız. Didim halı yıkama ile %100 temizliğe kavuşan halınızda gerçek temizliği ve hijyeni hissedeceksiniz.

Didim Halı Yıkama İle 7/24 Hızlı Hizmet

Sizler bizlere teslim ettiğiniz ürünlerinizi sizlerin istediği şekilde toz alma, arındırma, temizleme, yıkama, sıkma ve kurutma aşamalarından geçirilerek ürünlerinizi en kısa süre içerisinde hijyenik ve mikroorganizmalardan arındırılmış doğal ve çevreci solüsyonlar kullanılarak teslim edilmektedir.

Hijyenik Yıkama

Aynı şekilde doğal ve çevreci ürünler kullanılmadan yıkana halıların üzerinde kalacak olan toksit ve kimyasallar sizlerin sağlıklı yaşam şartlarınızın kötüleşmesine neden olabilir. Didim halı yıkama olarak, en çok dikkat ettiğimiz öncelikli konular arasında hijyen ve sağlık ilk sırada geldiğinden dolayı çocuklarınızın halı üzerinde oynamasında endişelenmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olamaz. Didim halı yıkama fabrikamızda, bu gibi durumlarda kullanılmak üzere halı üzerinde etkili ekonomik, güvenli temizleme ve hijyen solüsyonları kullanmaktayız.

Ekip Çalışması

Halı yıkama ihtiyaçlarında Didim halı yıkama fabrikamızı tercih eden siz değerli müşterilerimiz, Didim halı yıkama müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiği andan itibaren temizlenmesini istediğiniz ürünlerinizi bilgisayar destekli cihazlarımız sayesinde adet ve ölçülerini belirten barkod fiş çıktısı alınarak bir nüshası size teslim edilir. Sonrasında sizlerin telefonlarına SMS olarak bildirilir. Bu sayede eksik veya farklı halı teslimatı gibi durumların önüne geçilmiş olur.

Hızlı Teslimat

Teslim aldığınız ürünlerinizi sizlerin talepleri doğrultusunda gerekli olan temizliği yapılmış, kimyasallardan arındırılmış, kurutma işlemi tam anlamıyla yapılmış ve paketlenip parfümlenmiş halde teslim etmekteyiz. Didim halı yıkama servis aracımıza teslim ettiğiniz ürünleriniz deforme ve bozulma gibi durumlar söz konusu olmadan tertemiz bir şekilde teslim edilir. Didim halı yıkama fabrikasından önceki deneyimlerinizde güven ve temizlik noktasındaki endişelerinizi, Didim halı yıkama firmamıza bir şans vererek giderdiğinize şahit olacaksınız.

Didim Halı Yıkama İle Çocuklarınız Güvende!

Evde yapılan halı temizliği sırasında kullandığınız kimyasal maddelerin evdeki küçük yaştaki çocuklarınızın alerij ve astım gibi hastalıklara davetiye çıkardığını unutmamalısınız.

Uygulama Sürecimiz

Didim halı yıkama fabrikasına güvenerek verdiğiniz halılarınızı şu aşamalardan geçiriyoruz:

Toz Alma ve Arındırma

Ürünlerinizin üzerinde biriken tozların alınması için tam otomatik makinalarda cam panel içerisinde işlemlerden geçirilerek halı aralarına sıkışmış olan toz, metal ve plastik parçalardan arındırılarak başlangıç temizliği yapılır ve yıkamaya hazır hale getirilmektedir.

Halı Yıkama

Ürünlerinizin temizleme ve arındırma solüsyonlarının olduğu havuzda yumuşaması sağlanır gerekli olan su ürününüze tamamen işleyene kadar havuzda bekletilir sonrasında ürünün yıkanması için makine bandına sunulur. Makine haznesine eklenen temizleyici ve yumuşatıcı solüsyonlar sayesinde ürünlerin yıkama işlemi gerçekleştirilirken, makinenin diğer tarafında bulunan yıkama esnasında olan cihaz sayesinde kirli kalabilecek bölgelerin temizliği de yapılmış olur.

Halı Durulama

Yıkama bandından geçen ürününüz sekiz başlıklı tam otomatik makine sayesinde bol su ile üzerinde kalabilecek olan şampuanlardan arındırılır ve sonrasında vakum ünitesine alınarak  tamamen sudan arındırılmış olur.

Sıkma ve Kurutma

Yüksek devirli sıkma makinalarımızda ürünleriniz işlemden geçirilir ve makinadan çıkarılan ürününüzün kurutulması ve neminin giderilmesi için 45 derecelik sıcak odada kurutma işlemi sağlandıktan sonra üzerinde kalabilecek bakteri ve kimyasalların temizlenmesi için ışınlı cihazlardan geçirilerek gerekli olan işlem sağlanmış olur. Halı yıkama makinalarında fırçalamadan kaynaklanan ince havların halı üzerinden temizlenip vakumlanması yapılarak kurutma ortamında halı üzerinde oluşabilecek yabancı madde ve tozlar tamamen temizlenir.

Kalite Kontrol

Ürünler kurutma odalarından alındıktan sonra, Didim halı yıkama fabrikamızdaki alanında uzman personel tarafından gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra paketleme ve parfümleme işlemine geçirilir.

Ürün Teslimi

Teslim aldığınız ürünlerinizi sizlerin talepleri doğrultusunda gerekli olan temizliği yapılmış, kimyasallardan arındırılmış kurutma işlemi tam anlamıyla yapılmış ve paketlenip parfümlenmiş halde teslim etmekteyiz. Didim halı yıkama fabrikasına teslim ettiğiniz ürünleriniz deforme ve bozulma gibi durumlar söz konusu olmadan tertemiz bir şekilde teslim edilir. Bizden önceki deneyimlerinizde güven ve temizlik noktasındaki endişelerinizi bizlere bir şans vererek giderdiğinizi göreceksiniz.

Didim Halı Yıkama Fabrikası Müşteri Desteği

Didim Halı Yıkama fabrikası olarak, halı yıkama sektöründe oteller ve plazalar haricinde genelde bayanlara yönelik hizmet verdiğimizden dolayı, sizler gönül rahatlığı ile Didim halı yıkama firmamızın çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir, istek ve talepleriniz doğrultusunda Didim halı yıkama firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Didim Halı Yıkama Fiyatları

Didim halı yıkama fabrikası olarak, açılış nedeniyle Didim halı yıkama fiyatları anlamında yapmış olduğumuz kampanya neticesinde Didim halı yıkama firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimizin makine halısı ve Shaggy halı diye adlandırılan ürünlerinizi  5 TL, dokuma ve ipek halılarınızı da metresini 15 TL’den yıkamaktayız. Sizlerin bizi tanımanızı sağlayacak bu fırsatı değerlendirmenizi ümit ediyor, Didim halı yıkama fabrikası olarak sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.

Ödeme seçenekleri

Didim halı yıkama firmamızla iletişime geçtikten sonra ürünlerinizin teslimatı sırasında ödemelerinizi nakit ya da kredi kartı ile kapınızda güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Didim Halı Yıkama Fabrikası Telefon: 0 256 813 70 34 ya da 0 553 813 25 04

Bahar Kampanyası

Didim Halı Yıkama Sonbahar Kampanyası Başladı!

DETAYLAR
0 256 813 70 34
WhatsApp chat