0 256 813 70 34
Anasayfa / Didim Halı Yıkama Fabrikaları İçinde En İyisini Bulma

Didim Halı Yıkama Fabrikaları İçinde En İyisini Bulma

Didim halı yıkama fabrikası olarak, en iyi Didim halı yıkama fabrikası bulmak için bir çok Didim halı yıkama fabrikaları ile irtibata geçip iyi bir araştırma yapmak ya da en azından referansı güçlü bir Didim halı yıkama firmasına halılarınızı yıkatmanız gerekir. Didim genelinde iyi bir Didim halı yıkama fabrikası bulmak için ilk önce komşuların yıkattığı fabrikalar olabilir ya da sizin daha önce yıkattığınız bir yer olabilir. Fakat, en güzeli Didim halı yıkama firmasına halılarınızı teslim ederken, halılarınızı almaya gelen firma yetkilerinin size güven vermesi çok önemli. Gelen ekip işinde uzman mı? Halıları evinizden alırken nasıl bir yöntemle alıyor ve rulo haline getirirken dikkatlice rulo yapıyor mu? Bu gibi birkaç dikkat çekici nokta sizin o firmaya olan güveninizi perçinleyecek ya da tam tersi o firmaya halılarınızı teslim etmeyeceğiniz anlamına gelir.

Didim Halı Yıkama Fabrikaları İçinde En İyisini Bulma

Didim Halı Yıkama Fabrikaları İçinde En İyisini Bulma

Halı yıkama sisteminde halılar fabrikaya gelmeden önce Didim halı yıkama firmamızın uzman ekipleri tarafından adrese ücretsiz servislerimizle teslim edilir. Burada halılarınız güzel bir şekilde ambalajlanır. Her alınan halılarınız için bir barkod numarası iliştirilir ve halılarınızın size ne zaman ve nasıl teslim edileceği bildirilir. Buradan sonraki aşama ise temizlik şirketi olarak en çok tavsiye edilen Didim Halı yıkama Fabrikası’na gelen halıların uygulanacağı işlemdir. Halılarınız halı yıkama için hazırlanırken ilk önce üzerindeki kaba kir ve tüylerden arındırılır. Hav alma makineleri ile iyice temizlenip tozu alındıktan sonra bekleme havuzlarında bir müddet bekletilir. Havuzda bekletilirken üzerine kir yumuşatıcı ilaçlar takviye edilir. Bunun amacı yıkama öncesi halıda bulunan katı ve taşlaşmış kirlerin yumuşamasını sağlamak ve yıkama sırasında bu tür kirlerin rahatça çıkmasını sağlamak içindir.

Bekleme havuzunda bekleyen halı bir müddet bekledikten sonra yıkama için tam otomatik halı yıkama makine parkuruna getirilir. Burada Didim halı yıkama olarak kullanmış olduğumuz son teknoloji ürünü halı yıkama makinaları ile halılarınız yıkanmaya başlar. Yıkama sırasında el değmeden yıkanacak olan halılarınızın üzerine yine en güvenilir halı yıkama şampuanları ve yumuşatıcılar kullanılır. Halı yıkama işleminden sonra sıradaki işlem sıkma işlemidir. Halı sıkama makinalarımız son sistem olup sıkma sırasında halılarınıza kesinlikle zarar vermemektedir. Hatta kenarındaki overloklara bile zarar vermez. Sıkma sırasında halılarınızdaki ıslaklık yüzde doksan oranında kaybolur. Yıkanan halıların suyu sıkıldıktan sonraki işlem ise özel olarak hazırlanmış kurutma odalarına alınmasıdır. Kurutma odalarımız yaz kış halı kurutmaya müsait olmakla birlikte içerisine zerre kadar toz ve benzeri materyallerin girmeyeceği şeklinde dizayn edilmiştir. Yılın her günü halı yıkama kapasitemiz mevcuttur. Bazı Didim halı yıkama fabrikaları gibi halıları yıkadıktan sonra rast gele yerlere sermiyoruz. Didim gibi turizmin can damarı olan bir ilçede bir çok merdiven altı tabir edilen halı yıkama yerleri yıkanan halıları sokak ortasına, boş araziye ya da bu tür yerlere sererek kurutmaktadır. Bu şekilde yıkanan ya da kurutula halılar sağlıksız ve hijyenden yoksun bir şekilde tekrar müşterilere teslim edilmektedir. Didim halı yıkama firmamızda bu tür durumlarla karşılaşmanız mümkün değildir.

Bahar Kampanyası

Didim Halı Yıkama Sonbahar Kampanyası Başladı!

DETAYLAR
0 256 813 70 34
WhatsApp chat